.

Nový eShop

Vytvořil      04/12/2022 21:57:33     eShop    1 Komentáře
Nový eShop

Naši milí věrní i noví zákazníci vítejte na nových stránkách našeho eShopu. Po více než 7 letech, kdy eShop provozujeme, jsme si řekli, že je čas na malý redesign (už bylo na čase, že?). A tak přicházíme s několika novinkami, které bychom vám v tomto newsletteru rádi představili.

-        Víno měsíce – každý měsíc pro vás vybereme jedno víno (možná někdy i více), které bude za akční cenu. Vybírat budeme vína, která nás zaujala a hodí se k danému měsíci. Přidáme i tip na jídlo, které by vám s tímto vínem mohlo chutnat a připojíme odkaz na recept na některém z našich oblíbených foodblogů.

-        Možnost platby kartou/rychlým bankovním převodem – přechod na nový systém nám umožnil pohodlně implementovat možnost platby kartou či rychlým bankovním převodem pomocí platební brány Comgate. Platební brána je samozřejmě certifikovaná a nehrozí tedy žádné bezpečnostní riziko. Platby jsou pro vás zdarma.

-        Blog – nový systém eShopu umožňuje jednoduchou správu blogu a tak se můžete těšit na články o víně, vinařské turistice (takový náš cyklo-vinařsko-karavanový cestopis), reporty z akcí i informace o dalších (podle nás) zajímavých věcech.

Aby vám nic neuniklo, budeme vás na novinky upozorňovat pomocí newsletterů, plánujeme (rozhodně více než doposud) využívat také sociální sítě - facebook a Instagram (již brzy).

Na Zdraví!

Sdílet tento článek:

1Komentáře

  • Avatar
   Andreas
   lis 15, 2023

   I appreciate you taking the time to write this post. Very careful analysis.my page - Comprar 3-CMC

Zanechat odpověď

* Jméno:
* E-mail: (nepublikováno)
   Webová stránka: (Site url withhttp://)
* Komentář:
Ověřovací kód
0